WTF?
     
Державний Фонд регіонального розвитку виділяє майже 11,5 млн. грн. на закінчення будівництва Броварської районної поліклініки.

 Як повідомляється на офіційному сайті Державного Фонду регіонального розвитку, на розвиток інфраструктури Київської області заплановано виділити 56, 074192 млн. грн.

За ці кошти до кінця 2015 року будуть завершені сім проектів реконструкції та будівництва шкіл, дитячих садків, котелень тощо. Як повідомляє  "Киевская власть", до переліку об'єктів включено і завершення  будівництва центральної районної поліклініки на 1000 відвідувань Броварської ЦРЛ в м Бровари, на яке заплановано виділити 11,339944 млн. грн.

Метою проекту є підвищення якості обслуговування, надання своєчасної допомоги та ефективного лікування мешканців м. Бровари та Броварського району Київської області.

Завершення будівництва центральної районної поліклініки Броварської ЦРЛ в м. Бровари з введенням інноваційних систем дасть можливість мешканцям м. Бровари та Броварського району отримувати на високому рівні діагностично-профілактичне лікування та у відділенні стаціонару в лікарняному комплексі.    

Проектом «Завершення будівництва центральної районної поліклініки на 1000 відвідувань Броварської ЦРЛ в м. Бровари» передбачається забезпечення централізованим постачанням кисню, вуглекислого газу та стиснутим повітрям діагностично-лікувального та профілактичного відділення з денним стаціонаром на 30 ліжок. Повністю задіяти систему вентиляції з природним та механічним спонуканням, завершити кільцювання внутрішньомайданчикових мереж, з’єднавши тупікові ділянки існуючих трубопроводів, удосконалити систему каналізаційних та дощових стоків, завершення роботи по підвальному приміщенню, по системі вентиляції та пожежній сигналізації.

Метою проекту є підвищення якості обслуговування, надання своєчасної допомоги та ефективного лікування мешканців м. Бровари та Броварського району Київської області.

 Будівництво поліклініки на 100 відвідувачів у зміну  м.Бровари введено в експлуатацію в 2010 році. Спорудження якої здійснювалось з  1992 року. В результаті тривалих перерв в будівництві із-за неритмічного фінансування об’єкту, та впливу природніх явищ, при будівництві та експлуатації об’єкту виникла необхідність в додаткових роботах, а саме переобладнання даху, монтування фрамуг для димовидалення, реконструкція системи опалення, вентиляція, водопроводу, електропостачання,слабкострумних робіт, зовнішне опорядження фасаду, гідроізоляціяю цокол, реконструкція котельні, влаштування охоронної сигналізації, та інше.

Загалом на завершення будівництва центральної районної поліклініки Броварської ЦРЛ в м. Бровари з введенням інноваційних систем заплановано витратити 12,599938 млн. грн.

З них 90% витрат бере на себе Державний Фонд регіонального розвитку, а 10% (1,259994 грн.) витрат - з місцевого бюджету.

Завершення реалізації проекту заплановано на грудень 2015 року.